Informacje

Blog budowlano-wykończeniowy z Kalisza

Cześć! Chciałbym powitać Was na moim nowym blogu! Mam na imię Paweł, mam 42 lata i powiem Wam, że moją pasją jest już budownictwo i remonty już od około 18 lat. Zajmuję się tym zawodowo, ale chciałbym podzielić się z Wami moją pasją i przekazać swoją wiedzę – między innymi na temat wyboru podłóg, remontów, firm z jakimi należy współpracować oraz co należy omijać szerokim łukiem. Zawsze marzyłem o tym, by mieć swoją stronę internetową i myślę, że będziecie zadowoleni z treści jakie będę tutaj publikować!

Podłogi i panele podłogowe – jakie należy wybrać?


Jak wiecie, paneli podłogowych – laminowanych, winylowych, hybrydowych i drewnianych na rynku jest cała masa. Zwłaszcza w Kaliszu, ale na co konkretnie zwrócić uwagę? Bo w końcu czym one się od siebie różnią? Jest przecież ogromny wybór w marketach – różne modele, firmy, ale niestety… są to panele podłogowe najniższej jakości. Jeżeli chcemy zrobić remont i mieć spokój na wiele lat, to niestety, ale taka opcja odpada. Większość firm produkujących panele podłogowe premium oferuje gwarancję na wiele lat, od 15 do nawet 25 lat. Dzięki temu mamy gwarancję, że nawet jeśli coś stanie się z naszymi panelami – odzyskamy pieniądze, lub zwrócą nam towar.

Wiemy już czego nie wybierać, ale jakie firmy są godne uwagi? Są to między innymi, jeśli chodzi o poszczególne rodzaje:
Panele podłogowe: Quick-Step, Parador, Premium Floor, Pergo, Weninger
Panele podłogowe winylowe: Moduleo, Wineo, Arbition, Pergo, Quick-Step
Podłogi drewniane: tutaj absolutny faworyt – Barlinek oraz Baltic Wood

Postaram Wam się więcej opowiedzieć o nich w najbliższych dniach. Każdy z nich charakteryzuje się czymś innym, dlatego warto dowiedzieć się przed zakupem co będzie dla nas najlepsze.

Gdzie kupić panele stacjonarnie w Kaliszu?


Zazwyczaj dla swoich klientów z Klisza korzystam z jednej firmy, gdyż ich oferta jest najbardziej korzystna. Porównując do innych firm z Kalisza mają również największy wybór jeśli chodzi o różnego rodzaju modele podłóg i najłatwiej jest nam coś wybrać razem z klientem. Tą firmą jest https://podlogi.kalisz.pl, która ma swoją siedzibę na ulicy Nędrzewskiej 16. Jest to najlepszy wybór, zarówno cenowo jak i jeśli chodzi o jakość.


Mam nadzieję, że będziecie obserwować mojego bloga. Mam wiele ciekawych pomysłów i informacji, których mogliście nie wiedzieć, a ja chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami.

sklep z podłogami